077-9975383

עיצוב ופיסול שפתיים

pic-17

חולמת על שפתיים חושניות ומלאות? מראה שפתיים טבעי אך עדיין בולט?
ד”ר גיא שלום, רופא העור שלך ביבנה-רחובות והסביבה, יגשים את חלומך.
עיבוי ומילוי השפתיים –אחד הרצונות התכופים ביותר של נשים ואחת המטרות האקטואליות ביותר של מומחים באסתטיקה. עד לזמן האחרון, נעשה שימוש בסיליקון או חומרים קבועים אחרים לצורך טיפול זה.
כיום אנו מציעים טיפול חדשני, יעיל והרבה יותר בטוח- עיבוי ומילוי השפתיים באמצעות חומצה היאלורונית. חוץ מהגדלת הנפח, החומצה ההיאלורונית מעניקה לשפתיים מראה זוהר, ומחליקה את הקמטים סביב הפה. אחד היתרונות הבולטים של החומצה ההילארונית האקסקלוסיבית בה משתמש ד”ר גיא שלום, רופא העור המומחה שלך ביבנה-רחובות והסביבה, הוא תכונתה הייחודית לשפר את מרקם של העור ע”י השראת ייצור קולגן לאחר ההזרקה עצמה. נפח השפתיים גדל מיד לאחר הטיפול ונשמר עד 12 חודשים. השראת ייצור הקולגן נמשכת גם מספר חודשים לאחר ההזרקה ולמעשה ממנפת את האפקט האסתטי שמושג ע”י שיחזור הנפח שאבד לפנייך באזור הקמטים.

Less is More

ד”ר גיא שלום נוהג לטפל בצעדים קטנים המובילים לשינוי קטן מטיפול לטיפול ולא טיפול אחד אגרסיבי המוביל למראה פלסטי מנופח ומתוח לאחר טיפול בודד.
לעיתים קרובות נדרשים מס’ מזרקים בכדי להשיג תוצאה נדרשת אולם לצורך הימנעות מתוצאות של הזרקה מוגזמת נלך יחדיו בצעדים קטנים, צעד אחר צעד כך שבגמר הטיפול ולאחר בניית הרקמה נבחן את המקום אליו הגענו ונבחר יש צורך בהוספת נפח. כל זאת מתוך מחויבות להימנע מלהגיע למצב בו בוצעה הזרקה עודפת עם קבלת אפקט נפח מוגזם.

באמצעות חומצה הילראונית, חומר טבעי שנמצא בגופינו ומוכר לו היטב, אנו משתמשים למילוי נפח השפתיים, אשר אובד עם השנים. תהליך המילוי משולב עם פיסול השפתיים לצורה מושלמת, עם קווי מתאר שימשכו את עין המתבונן ועדיין טבעית.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​